TROYA SABUNLARI KOLEKSİYONU

Kekik Taneli Sabun
Çaylı Sabun
Civan Perçemli Sabun
Lavanta Taneli Sabun

Herşey,İonyalı Ozan Homeros’un dilinden dökülen büyülü kelimelerin İlyada ile destanlaşması ile başladı,antik kent bu destandan yola çıkarak keşfedildi.

Akhilleus’un öfkesi,Anadolu Prensi cesur ve güçlü Hektor’un ölümü,Troya Prensi Paris ile Menelaus’un karısı güzel Helen’in aşkı,hepsi İlyada da hayat buldu.

Lavanta yağı ile vücudunu ovan tanrıça Artemis,ikiz kardeşi Apollon gibi Troya’nın koruyucu tanrısı oldu.Troya’da lavantanın mis kokusu,Artemis’in varlığını,her daim yanlarında oluşunu hatırlattı,güç verdi Troyalılara..

Helen’in toprağa düşen gözyaşlarından kekik yeşerdi tarlalarda , Akhilleus,  civanperçemi kullandı savaşta yaralanan askerlerin yaralarını iyileşirmede, Troyalı kadınlar eşlerini, sevdiklerini gelincik demetleri ile uğurladı savaşa, savaşın başlamasına sebep olan güzeller güzeli  Aphrodite Gül çiçeğine güzellik bahşetti..

Bunun gibi nice mitolojik konuları, el yapımı doğal sabunlarımızla, Troya Koleksiyonu Sabunlarımızda birleştirdik, Troya efsanesini, sabunlarımızın mis kokusuyla kullananlara hissettirmek istedik.